Možná se těšíte na dovolenou, která je před vámi, možná už máte po ní a s blížícím se podzimem na vás padl smutek či špatná nálada. Dovolená v nedohlednu, venku už se brzy stmívá, to není vůbec nic pozitivního. Chcete si zvednout náladu tím, že budete procházet jednotlivé fotografie z léta a vzpomínat, jak skvěle tam bylo? Není už na čase přemýšlet na budoucí dovolenou? Zatím teoreticky, vymyslet destinaci, kam to bude tentokrát, zjistit, jak jste na tom s financemi, časem a možnostmi. Jaké jsou nabídky na příští rok? Napadají vás mnoho dalších a dalších otázek.

Jaký bude cíl vaší destinace?

Promysleli jste, kam příští rok vyrazíte na dovolenou? Kde najít dvoutýdenní klid a pohodu, která provází každou dovolenou? Ač si někteří říkají, že Chorvatsko je destinací, kam jezdí snad každý Čech a je to místo, které někteří neberou jako „prestižní“, opak je pravdou. Chorvatsko jako dovolenková destinace umí přinášet spoustu krásného, jemného a příjemného. Snad každý si zde najde přesně to, co potřebuje a chce. Máte raději dovolenou aktivní, kdy se pořád něco děje? Dovolena chorvatsko bude dovolenou, kdy nemáte ani minutu klidu? Neustále podnikáte výlety po okolních městech a vesnicích, jezdíte se koupat do vzdálenějších míst nebo sportujete?

Dovolená podle vašeho gusta

Máte v plánu spíše odpočinkovou dovolenou, kdy najdete nejkratší cestu na pláž, do oblíbené restaurace a zase zpátky na ubytování? Máte za cíl si pořádně odpočinout, nic nedělat, užít si pohodu u moře, poslouchat šumění a večer se jít projít po promenádě a dát si nějakou místní specialitu? Ať už zvolíte jakoukoliv alternativu dovolené, podobně jako si zvolíte ubytování chorvatsko, nebudete litovat! Tato země má opravdu hodně co nabídnout a to všem rekreantům bez rozdílu.