Považujete se za zodpovědného jedince, který se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí? Pak jste určitě už dávno zanevřeli na typickou velkosériovou kosmetiku. Tento byznys je přece jen plný pochybných a nemorálních praktik. Naštěstí víme, kde snadno a rychle pořídíte všechny druhy zodpovědné kosmetiky.

Příjemný obchůdek se skvělou myšlenkou

Milujete zodpovědnou, malosériovou a lokální kosmetiku? Pak musí vaše kroky zavítat do centra Vsetína. Proč právě tam? Přesně v daném místě totiž najdete oblíbený obchůdek Ekokočka, který zde stojí už od roku 2018.

Jeho posláním je spolupráce s lokálními producenty 100% BIO kosmetiky. V regálech tedy najdete pouze šetrné výrobky s obsahem bylin, olejů a přirozených esencí. Žádná zbytečná chemie, která zhoršuje stav pokožky a zatěžuje životní prostředí.

Ihned po vstupu si uvědomíte, že vás zaplavila kombinace příjemných vůní. Ucítíte všechny variace krémů, mastiček, olejů, deodorantů, parfémů, barev na vlasy, tělových mlék, mýdel, vonných svíček a olejů i dalších vychytávek pro vaši krásu. Stejně tak si budete moci prohlédnout i vysoce stravitelné doplňky stravy.

Máte Vsetín daleko?

Nebydlíte v okolí Vsetína, ale i přesto vás zajímá zodpovědná kosmetika? Žádný problém? Bohatě vám postačí otevřít si webové stránky e-shopu Ekokočka. Ty samozřejmě najdete pod odkazem.

V prostředí online obchodu naleznete úplně stejné položky jako v kamenném obchůdku. Snadno si tak naklikáte kýženou kosmetiku, objednáte a do tří pracovních dní obdržíte u svých dveří.

Kdybyste si s něčím nevěděli rady (nebo jste řešili vyloženě specifický problém), zeptejte se ochotné a znalé majitelky. Ta vám poradí jak osobně, tak i po telefonu. Nákupem podpoříte sebe, životní prostředí i poctivé lokální firmy.