Vedete vlastní restauraci, hotel, lázně nebo třeba výrobní firmu? Ať tak, či onak, musíte jim pravidelně nakupovat pořádné pracovní oděvy. Nebavíme se přitom o žádné malé investici – jen tato činnost vás může stát desítky až stovky tisíc korun ročně. Jak ušetřit, aniž byste museli slevit ze svých nároků na kvalitu?

Zapomeňte na maloobchod

Řada méně zkušených podnikatelů dělá jeden podstatný omyl – nakupují v klasických maloobchodních prodejnách. Takový postup se vám opravdu nevyplatí. A to ani v případě, kdy máte jakési slevové kartičky.

Jako podnikatelé totiž máte nárok na textil velkoobchod. Jak zajisté víte, velkoobchodní ceny bývají klidně až o 30, 40 nebo 50 % levnější než běžný nákup v maloobchodě. Řada poskytovatelů navíc nevyžaduje kdovíjaké minimální odběry. Bohatě vám tak postačí nakoupit několik málo oděvů ročně. Na své si tak přijdou i vyloženě malí podnikatelé.

Řekněte si o dodatkové služby

Dobrým příkladem jsou třeba oblíbené poskytovatelé z velkoobchod textil Xfer. Ti vám ihned po bleskurychlé registraci (potřebujete IČO) poskytnou přístup k velkoobchodní zákaznické sekci.

Kliknutím myši si můžete pořídit trička, polokošile, mikiny, fleece, pracovní i sportovní oděvy, tašky, čepice, bundy, vesty a desítky dalších druhů textilu.

Pokud vám nestačí typické oblečení, můžete si nechat vytvořit oděvy na míru. To se hodí zejména v případě, kdy vaši zaměstnanci musí působit reprezentativně (například obsluha hotelu, číšníci nebo obchodníci).

Stejně tak si lze říct o potisk či výšivku. Co by to bylo za pracovní úbor, kdyby jej nezdobilo logo nebo motto vaší firmy? Budete si moci vybrat ze sítotisku, digitálního potisku, případně nažehlování.

Mrkněte se na internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Ihned zjistíte vše potřebné.