Nemyslíte si, milé dámy, že strávit pár dní bez mužů je více než luxusem nutností? To však neznamená, že musíte být samy! Vyrazte s kamarádkami, nebo třeba jen kamarádkou, sestrou či maminkou, a připomeňte si, jaké to bylo, když ještě nebyl, ať již partner či manžel. Uvidíte, jak se na něj budete těšit. A kde takovou dámskou jízdu uspořádat? Čtěte dál!

Jak by taková dámská jízda měla vypadat? Záleží na založení účastnic. Na zaměření pobytu byste se v každém případě měly shodnout, tedy na tom, zda dáte přednost pobytu v lázních, na horách či v nějakém malebném městečku. Portál hotel.cz splní i ta nejtajnější přání každému. A každé!

Tip 1 – vyrazte do lázní

Nejlépe si odpočinete v lázních? Při slastných masážích, perličkových koupelích a dalších procedurách? Pak cílovou stanici vaší dámské jízdy doporučujeme vybírat na odkazu ubytování v Mariánských lázních. Je libo čtyřhvězdičkový Imperial Ensana Health Spa hotel? Nebo Orea Spahotel Bohemia? S otevřenou náručí váš však čeká i Chateau Spa rezort. Ať již si dopřejete prodloužený víkend či klasickou dovolenou, nebudete litovat.

Tip 2 – vyrazte na hory

Rády lyžujete? Pak vyrazte na hory! Čerstvý horský vzduch bude balzámem nejenom pro vaše plíce. Spoustu ubytovacích zařízení najdete například pod odkazem ubytování v Peci pod Sněžkou. Čekají tu na vás klasické roubenky i luxusní apartmány a pětihvězdičkové rezidence. A pokud byste rády obojí, tedy hory a lázně v jednom, zvolte hotel s wellness procedurami.

Tip 3 – vyrazte do velkoměsta

Jste z venkova? Pak si při dámské jízdě dopřejte ruchu velkoměsta. Nabízí se Praha, Brno či Ostrava. Velmi slibné je ubytování v Brně s kouzelnými hotýlky přímo v centu či mimo něj. Doporučujeme zvolit nějaký příjemný hotýlek v centru, odkud budete mít všechna lákadla velkoměsta v pěší vzdálenosti!

Tip 4 – kouzelná jsou i malá městečka

Své kouzlo ovšem mají i malebná malá městečka. Typickým příkladem je jihočeský Jindřichův Hradec – tamní zámek figuruje v seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování v Jindřichově Hradcitak má své neopakovatelné kouzlo. V tomto městečku na vás na každém kroku dýchá genius loci tohoto významného místa. Procházky centrem městečka rozhodně jsou nezapomenutelné.

Tip 5 – vyrazte za vínem

Máte rádi dobré víno? Za ním se vydejte na Moravu. Třeba do Mikulova. Pod odkazem ubytování v Mikulově vás čekají malebné hotýlky, penziony i luxusní apartmány. S vinnými sklípky, v nichž víno teče proudem.

Ať již vyrazíte kamkoliv, základem je dobrá nálada. A dobrý kolektiv. Tak si to užijte!