Nejvýhodnější je celoroční cestovní pojištění

 Cestovat do zahraničí bez cestovního pojištění je dnes naprostý hazard. Pokud se Vám něco stane, za ošetření můžete v cizině zaplatit až statisíce korun. Pokud jezdíte na dovolenou za hranice alespoň dvakrát ročně, je pro vás nejvýhodnější a nejpohodlnější celoroční cestovní pojištění. Nabízí ho například ERV Evropská pojišťovna.

Celoroční cestovní pojištění vám významně ulehčí život v mnoha směrech. Stačí ho sjednat jen jednou za rok, čímž odpadá nutnost vyřizování před každým výjezdem do ciziny. Kromě této administrativní výhody skrývá pojištění na 365 dní také další plusy. Klient může cestovat za hranice vlasti opakovaně, počet cest během roku totiž není omezený. „Můžete jet v létě k moři, v zimě do Alp, mezitím na nákupy do ciziny nebo poslat děti na Slovensko k babičce. Celoroční pojištění do zahraničí MultiTrip šetří starosti, čas a také peníze,“ říká manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny Vlastimil Divoký. U ERV Evropské ho pořídíte už od 1 980 korun a zaručí vám nejširší pojistnou ochranu na českém trhu. Jedinou podmínkou je, že délka cesty nesmí překročit 45 dní. Celoroční pojištění se tedy vyplatí i v případě neplánovaných pobytů ze dne na den. Můžete si vybrat variantu pro jednotlivce nebo pro rodinu s platností Evropa či celý svět.

Celoroční pojištění MultiTrip

Pojistné OPTIMAL STANDARD BASIC
1 rok Celý svět Evropa Evropa
osoba 4 980 Kč 2 980 Kč 1 980 Kč
partner 6 380 Kč 3 780 Kč  
rodina 7 680 Kč 4 580 Kč  

Výhodné pojištění pro rodiny s dětmi

 Celoroční pojištění MultiTrip se vyplatí celým rodinám, a to až se třemi dětmi do osmnácti let. V jeho rámci jsou pojištěni všichni členové rodiny a můžou přitom cestovat i samostatně. ERV Evropská pojišťovna nabízí celoroční pojištění za zvýhodněné ceny i pro životní partnery. Cestovní pojištění zahrnuje kromě pojištění léčebných výloh také pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví nebo majetku, kterou způsobíme někomu jinému. Máte pojištěné i poškození nebo odcizení zavazadel a storno zájezdu.

„Pojištění stornopoplatků, se kromě zájezdů vztahuje i na samostatné služby jako je letenka, jízdenka nebo ubytování. To ocení hlavně rodiny s malými dětmi. Když potomci onemocní, přijde sice rodina o plánovanou dovolenou, ale ne o peníze,“ vysvětluje Vlastimil Divoký.

Nespornou výhodou při koupi celoročního balíčku je fakt, že za jednotný poplatek si můžete pojistit dovolenou i pracovní cesty. Pak už opravdu záleží jen na tom, co má kdo rád. Pokud si na dovolené krátíte rádi čas golfem či adrenalinovými sporty, je dobré pohlídat si také krytí jejich případných nepříjemných následků. „Velmi oblíbené je v rámci celoročního pojištění připojištění Bike, které se vztahuje na škodu na jízdním kole a dalším cyklistickém vybavení a úhradu nájmu náhradního vybavení,“ upřesňuje Vlastimil Divoký z ERV Evropské pojišťovny.

SHARE
Previous articleCo si zabalit na vandr
Next articleDo Lysic a okolí