Lázeňské procedury bezesporu prospívají zdraví. Fyzickému i duševnímu. Léčí konkrétní nemoci, pomáhají s rekonvalescencí po operacích a také úžasně regenerují tělo.
Při výběru konkrétního pobytu proto primárně vycházejte z potíží, které vás trápí. Máte po operaci, nebo se léčíte s nějakým vážným onemocněním? V tom případě ve spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem zvolte klasický léčebný pobyt. Velké lázeňské domy se často specializují na léčbu hned několika onemocnění.

Mariánky, nebo Františkovy Lázně?

Například Mariánské Lázně se specializují na léčbu nemocí onkologických, matabolických, ledvin, močových cest, nervové soustavy stejně jako pohybového, oběhového a trávicího ústrojí.
Specialisty na léčbu onemocnění gynekologických, onkologických oběhových a pohybového ústrojí nabíjejí i Františkovy Lázně.

Proslulé Karlovy Vary

Trápí vás nějaké onemocnění trávicího traktu a střev? Pak by vaší cílovou destinací měly být proslulé Lázně Karlovy Vary. A takto bychom mohli pokračovat. Přehled indikací pro léčbu v jednotlivých lázní najdete třeba na stránkách Svazu léčebných lázních ČR (lecebnelazne.cz), nebo na serveru Spa.cz. Zde si navíc konkrétní pobyt můžete hned i zarezervovat, a to nejenom ten léčebný.

Za odpočinkem a relaxací

Do lázních se totiž už dávno nejezdí jen za léčbou. Ale také za odpočinkem a relaxací. Jednotlivé lázeňské domy totiž spolu s klasickým léčebnými pobyty mají i pobyty wellnessové a relaxační. Velmi vyhledávané v současné době jsou i tzv. lázně po covidu, na nichž se pacienti zbavují nepříjemných postcovidových komplikacích.

Pobyty ověřené klienty

Nechcete být zklamáni? V tom případě vybírejte z pobytů ověřených klienty. Ti totiž své lázeňské pobyty na serveru Spa.cz hodnotí a doporučují. A pokud byli spokojeni oni, není důvod, abyste nebyli vy. Sever Spa.cz zkrátka nabízí nejenom největší výběr lázeňských pobytů, ale i těch nejoblíbenějších. Stačí si jen vybrat a vyrazit!