Milujete turistiku? Rádi poznáváte krásy české země? Zbožňujete pohyb? Chcete objevovat nová místa? Právě pro vás je určená soutěž, kterou ke svému 25letému výročí pořádá obchod Český ráj outdoor s.r.o. Dostanete GPS souřadnice, a pokud najdete ukrytý kupon jako první, za odměnu si budete moct vyzvednout dárek pro daný měsíc.

Soutěž odstartovala už v květnu, ale potrvá až do září, takže máte stále dostatek času se zapojit. Jednotlivá kola jsou na sobě nezávislá, tak nemějte strach, že by vám něco uteklo.

Jak soutěž probíhá?

Na webu soutěže si přečtete souřadnice dárku pro daný měsíc. Vždy tam uvidíte, jestli již aktuální kolo odstartovalo, nebo zda už byl dárek naopak nalezen. V takovém případě soutěž pro daný měsíc skončila, vždy se hraje o jeden dárek.

GPS souřadnice zadáte do telefonu či navigace a můžete se vydat na cestu! Pokud dorazíte jako první a najdete poukaz na dárek, je potřeba se s ním hned na místě vyfotit a fotku poslat na FB zeď @ceskyrajoutdoor. Pak už si jen v lidu dorazíte na prodejnu Český ráj outdoor v Mladé Boleslavi pro batohy, karimatky a další lákavé ceny.

Tento měsíc se hraje o karimatku

Hodila by se vám nejlehčí a nejkompaktnější samonafukovací karimatka? Pak určitě sledujte web soutěže a po vyhlášení GPS souřadnic se vydejte do Českého ráje. O tuto karimatku v hodnotě 2799 Kč se totiž v červnu hraje. Minulý měsíc byl odměnou výherní batoh Deuter, v červenci a srpnu na vás čekají další špičkové batohy. Odměna za září ještě není známá.

Pořadatelem soutěže je Český ráj outdoor s.r.o., outdoorový obchod s dlouholetou tradicí. Nejde jen o e-shop, mají i kamennou prodejnu v Mladé Boleslavi. Tam si bohatý sortiment prohlédnete na vlastní oči. Zahrnuje nejen batohy Deuter a karimatky, které lze vyhrát v soutěži, ale také oblečení, stany, obuv a vybavení na lezení.