Plánujete strávit dovolenou nebo si udělat prodloužený víkend v Česku? Potom najdete jen málo malebnějších míst, než je okolí Karlštejna a rozmanitá příroda Českého krasu. Ubytování v penzionu s dlouhou historií a spoustu krásy v okolí, to přiláká každoročně mnoho turistů. Proč je penzion tak oblíbeným cílem? Na to vám dáme odpověď hned na následujících řádcích.

Tematické balíčky

Jak jsme již naznačili, je to zejména okolí, které je zde velkým lákadlem. Užít si zde dovolenou nebo prodloužený víkend můžete v rámci oblíbených balíčků, podle toho, jakým způsobem chcete svůj čas zde strávit. Penzion u hradu Karlštejn vám bude skvělým výchozím bodem objevování okolí přesně podle vašeho gusta. Mezi populární ubytovací balíčky zde patří:

  • Rodinný balíček
  • Sportovní balíček

V obou případech se jedná o zajímavé speciální nabídky, kdy rodinný balíček vám nabídne ubytování na 3 noci za cenu dvou nocí v Rodinném pokoji.

V ceně máte kontinentální snídani, samozřejmostí je veškeré vybavení pokoje, jako je například i bezplatné připojení k internetu. Dostanete také rodinnou vstupenku do zooparku Karlštejn, který láká třeba na mláďata bílého tygra.

Populární je rovněž sportovní balíček, kde získáte ubytování na dvě noci ve Dvoulůžkovém pokoji s kontinentální snídaní, ale třeba také pizzu dle svého výběru. Samozřejmostí je opět veškeré vybavení pokoje k dispozici a k tomu pronájem tenisových kurtů nebo mapka běžeckých tras.

Ubytování s veškerým komfortem

Jak jsme již zmínili, nabízeny jsou zde tedy rodinné a dvoulůžkové pokoje. A užijete si také veškerého komfortu, protože pokoje jsou nově zrekonstruovány a ubytování odpovídá moderním standardům.

Při ubytování na Karlštejně je možno parkovat přímo v areálu, takže se nemusíte obávat o své vozidlo a zaparkovat lze také kolo. Lákadlem je i hotelová restaurace, která se specializuje na českou kuchyni a nabízí několik druhů točeného piva. Dobré jídlo a pití si můžete užít i na velké letní terase.