I v zimě jsou Čechy krásné. Jen se musí vědět, kam vyrazit. A my to víme!
Zimní dovolenou má většina z nás spojenou s lyžováním. Kdo ale řekl, že v zimě se musí jen lyžovat? Vyrazit můžete do nějakého wellness hotelu a dny trávit ve vířivce. A jen tu a tam vyrazit na procházky po okolí.

Kde je krásně právě v zimě?

Krásný je v zimě třeba Přírodní park Česká Kanada ležící mezi kouzelnými městy Slavonice, Nová Bystřice a Kunžak. Za návštěvu stojí jak tato městečka samotná, tak i úchvatná příroda mezi nimi. Klidná a drsná zároveň. Plná lesů, rybníků a žulových kamenů. Za návštěvu stojí i geopark Jeseníky plný významných geologických objektů, ekologických fenoménů, archeologických a historických památek. Nadšení horolezci by si určitě neměli nechat ujít zimní variantu tohoto sportu, tedy lezení po ledopádu. Jeden z nich najdou v Labském dolu v Krkonošském národním parku. Krásných míst ale Čechy nabízejí mnohem víc. Včetně těch pro většinu neznámých, což je na jednu stranu škoda. Spousta lidí má procestovanou půlku světa, a přitom neví, jaká krása je čeká za rohem.

Inspirujte se na hotely.cz

Stále nevíte, kam se vydat? S výběrem vhodného místa, na němž možná strávíte nezapomenutelnou zimní dovolenou, vám může pomoci také server Hotely.cz sdružující většinu hotelů, apartmánů, penzionů a chalup nejenom z celé České republiky, ale také Slovenska, Chorvatska, Polska a Maďarska. Jak se na serveru orientovat? Je to snadné. Řekněme, že uvažujete o dovolené v Krkonoších. Ubytování v Krkonoších, to jsou například hotely Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou, Vrchlabí, Černý Důl, Kořenov, Benecko, Jánské Lázně atd.

Vyberte termín a vyrazte!

Tímto způsobem se vám představí i hotely v dalších destinacích. Hotely v jižních Čechách, severní i jižní Moravě. Svou vybranou destinaci rozklikněte a vyberte hotel, který vám bude nejvíce vyhovovat. Toužíte-li po ubytování s prvotřídními službami, vybírejte z těch nejlépe hodnocených klienty. Pokud byli spokojení oni, s velkou pravděpodobností budete i vy. Pak už bude stačit vybrat si termín a ten zarezervovat a začít se těšit. Určitě bude na co. Pokud plánujete zimní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz.