Máte v plánu zimní dovolenou v Česku? Správná volba. A kam vyrazit? Odpověď najdete na serveru Hotel.cz.
Zasněžené Česko má své kouzlo, jak se ostatně můžeme přesvědčit pokaždé, kdy mráz na oknech kreslí neotřelé kubistické útvary a napadaný sníh krajinu zahalí do neodolatelného sněhového hávu. Pak je i obyčejná procházka v lese zážitkem. Alespoň do té doby, než nastane obleva a sníh se promění v břečku. Existují ale i lokality, kde se tak nestane a sníh zůstane sněhem po celou zimní sezónu. Těmito lokalitami jsou samozřejmě hory – Krkonoše, Jizerky, Beskydy, Šumava. Pokud zkrátka toužíte po nefalšované zimě jako z pohádky, vyrazte tam.

Kde se ubytovat?

Právě při odpovědi na tuto otázku na řadu přichází avizovaný server Hotel.cz. Ten totiž sdružuje většinu českých a slovenských hotelů, apartmánů a penzionů. A jak při výběru zařízení, v němž možná strávíte nezapomenutelných pár dní, postupovat?

Vyrazte na Šumavu! Nebo kamkoliv jinam

Řekněme, že vás láká zimní dovolená na Šumavě. Ubytování na Šumavě, to jsou kouzelné penziony v Nové Peci, Mochtíně, Sušici, Prášilech, Tachově, Vimperku, Horní Plané a na spoustě dalších míst. Jaké ubytovací zařízení vybrat? To záleží na tom, o co především vám jde.

Jde vám o lokalitu, nebo kvalitu?

Jste-li nadšenými běžkaři, zřejmě byste rádi bydleli poblíž nějaké běžkařské stopy. V tomto případě doporučujeme Modravu, okolo níž dokonce vede jedna z nejkrásnějších českých běžeckých stop vůbec. Možná ale pro vás je mnohem důležitější kvalita daného ubytovacího zařízení. V tom případě si vyberte penzion nejlépe hodnocený klienty. Pokud byli spokojen ostatní, určitě budete i vy.

Vánoční i silvestrovské pobyty

Je ale možné, že sháníte vánoční pobyt. Nebo silvestrovský pobyt. Ty server nabízí zvlášť, najdete je v polovině hlavní stránky v sekci pro váhavce, kterým chybí inspirace. Jak vidíte, server myslí na všechno. Ve snaze udělat maximu pro to, aby vaše dovolená na Šumavě byla nezapomenutelná. A to se mu zatím daří na výbornou, jak ostatně dokazují i komentáře klientů. Pokud si zkrátka rezervujte „ubytování na Hotel.cz„, nebudete litovat.