Léto je za námi a podzimní prosluněné víkendy lákají k vyjížďkám do přírody. Jednou z lokalit, kterou stojí za to navštívit je bezpochyby Šumava, a například ubytování v Kašperských Horách nabízí ideální výchozí destinaci pro podnikání každodenních výletů.

Šumava nabízí mnoho rozmanitých míst pro vaše aktivity. Ať už jedete sami, s partnerem nebo s dětmi, Šumava má každému co nabídnout.

Cykloturistika, pěší tůry, gastroturistika. To je jen pár aktivit jak trávit volný čas na Šumavě. Od Lipna až po Železnou rudu tak můžete navštívit prameniště významných řek, procházet se v hlubokých lesích, houbařit. Za zmínku určitě stojí i významá jezera – Černé, Čertovo nebo nedaleko Prášil i ledovcové jezero Laka.

Pro pohodové strávení podzimního víkendu na Šumavě je důležité dobře zvolit i ubytování. Doporučujeme vám Apartmán nad Zlatým potokem, který vám poskytne veškerý komfort a absolutní soukromí. Nabízí 4 lůžka, plně vybaneou kuchyni, oddělenou ložnici a uzamykatelnou kóji pro bezpečné uložení kol nebo lyží.

Na cestu po horách se nezapomeňte dobře vybavit. Do kvalitního batohu si zabalte také turistický dalekohled, protože výhledy tu stojí za to.