Firmy odjakživa pořádaly akce pro své zaměstnance, neboť si vedoucí a další podnikatelé moc dobře uvědomovali, že pokud utuží vztahy mezi svými podřízenými, bude to mít dalekosáhlé účinky. Nejenom, že se zlepší atmosféra na pracovišti, prokazatelně pak stoupne i výkon a efektivita. Jsou-li lidé totiž spokojení a mají se navzájem rádi, pracují mnohem pečlivěji a soustředěněji. To potvrdí leckterý podnikatel.

Firemní akce se pořádají rozličné a různorodé. Může se jednat o hostinu, raut, obyčejný „výpad“ do hospody, ale i sportovní a relaxační záležitosti. Na to všechno jsou zaměstnanci již zvyklí a je to ozkoušené. Hotel Mlýn Karlštejn ovšem přišel s velmi neobyčejnou nabídkou.

Co takhle uspořádat firemní akce na Karlštejně? Karlštejnsko je nesmírně krásným prostředím. To vědí všichni zapálení turisté, i to je důvodem, proč se sem tolik lidí každoročně vrací. Je také snem nejedné dívky a ženy mít v tomto úžasném prostředí vlastní svatbu. Krásná příroda se sama vybízí k naplánování neotřelé firemní aktivity. Můžete se svými kolegy zkusit něco, co jste třeba sami ještě nedělali. Hotel vám pomůže zde uspořádat například vodácký či cyklistický kurz, rybářský výlet či adrenalinovější činnosti jako paragliding. Možnosti jsou v pravdě neomezené. Zkuste vystoupit z řady.