Milovníci nevšedních zážitků a soukromí nedají dopustit na dovolenou v Emirátech. Největším lákadlem je možnost celoročního koupání na písečných kobercích. Vzápětí si zamilujete dechberoucí architekturu, která nemá ve světě obdoby, pocit bezpečí a pohostinnost místních obyvatel.

Spojené arabské emiráty se nacházejí na Blízkém východě při pobřeží Perského zálivu. Jejich velká plocha je pokryta pouští, nicméně za zmínku stojí nádherné pobřeží prošpikované ostrovy. Dovolená Emiráty je ideální pro všechny výletníky, kteří stojí o nové zážitky a nespokojí se s tradičním pobytem u moře.

Dubaj předčí vaše představy

Nevšední dovolená Dubaj nespočívá jen v koupání v moři a v bazénech přepychových hotelů. Jen si představte, jak večeříte se zapadajícím sluncem v zádech a díváte se na světově proslulá díla architektury. V Dubaji okusíte lahodné pokrmy za skvělé ceny, inspirujete se procházkou městem, výhodně nakoupíte a v noci se pobavíte ve věhlasných klubech. Luxusní dovolená na míru vás překvapí v zemi, kde je bezpečno a lidé jsou zde vstřícní.

Ras Al Khaimah – ráj na zemi

Nároční cestovatelé si představí lehce destinaci, kde by chtěli strávit zasloužený odpočinek. Malebná zákoutí, na každém kroku písečné duny, autentické rybářské vesničky, divukrásné pobřeží v kontrastu s majestátními horami. Ano, to je dovolená Ras Al Khaimah. Zde zažijete pravý adrenalin v horách, na vlastní oči spatříte divoká zvířata, okusíte sílu léčivých pramenů a vyzkoušíte nespočet vodních sportů. Pokud si myslíte, že musí být toto místo okupováno turisty, jste na omylu. Překvapí vás liduprázdné pláže obklopené datlovými palmami a samozřejmě si nesmíte nechat ujít ani pozorování delfínů.

Ušijte si dovolenou na míru

V dnešní době je možné všechno, proto je pro vás jisté lákavá i dovolená na míru. Vyrazte na cesty s cestovní kanceláří Monoi, která vám dopřeje nezapomenutelné zážitky ve vaší vysněné destinaci.