Říká se, že ve zdravém těle je i zdravý duch. A obráceně. Zárukou zdraví je pozitivní mysl a silná imunita. Obojí posilovat je přitom snazší, než se na první pohled může zdát.

Až dvě třetiny návštěv u lékaře jsou spojené se stresem. Napětí nejenže prokazatelně zhoršuje průběh většiny chorob, ono často stojí i za jejich propuknutím. Jestliže pocity úzkosti nepřestávají a zcela ovládnou život člověka, stávají se příčinou nemoci.

Zbavte se stresu na wellness pobytu!

Předpokladem zdraví je tedy stresu se vyhýbat. Pravidelně cvičit, meditovat, nepřipouštět si věci, které nedokážeme změnit, a tu a tam naprosto vypnout. Mobilní telefon, počítač a zapomenout na strasti všedního dne. K tomuto účelu je wellness přímo ideální. Ve vířivce či při slastné masáži se totiž na starosti zapomíná přímo automaticky. Wellness pobyt se v tomto smyslu dá označit za ozdravnou proceduru.

Relaxační, víkendový, nebo lázeňský?

Je libo třeba wellness Střední Čechy? Vyrazit můžete do Poděbrad, na Château Šanov, do Kutné Hory, Benešova, Byšic a na spoustu dalších míst. Na své si přijdou dámy, páry, senioři i rodiny s dětmi. Užít si můžete na pobytu relaxačním, víkendovém i lázeňském.

Oáza klidu, relaxace a královského hýčkání

Nechali byste si líbit dvě noci na zámku? Nebo víc? Konkrétně v luxusním pětihvězdičkovém Château Šanov? Máte je mít. Wellness Šanov je totiž skutečnou oázou klidu, relaxace a vskutku královského hýčkání. Posuďte sami: k dispozici vám budou luxusní pokoje v pětihvězdičkovém standardu, vnitřní bazén, moderně vybavené fitness centrum a opravdu luxusní wellness v podobě parní bylinné, finská a solné sauny Kneippova chodníku a zážitkové sprchy.

Louky, lesy a rybníček

V bezprostřední blízkosti hotelu se navíc rozprostírají krásné louky, husté lesy a nově vybudovaný rybníček lákající k procházkám a v létě ke koupání. Nasednout ale budete moci i na elektrokolo, které vám bude k dispozici přímo v recepci hotelu, a vydat se na cyklotrasu, na níž si plnými doušky vychutnáte krásy Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.

Vybírejte a relaxujte na Spa.cz

Pobyt na tomto a spoustě dalších krásných si můžete zarezervovat na serveru Spa.cz. Zde je momentálně k dispozici 2840 wellness pobytů. Najděte si chvilku a projděte si nabídku. Nebudete litovat. A především – relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz