Toužíte jet na dovolenou, která vás jednoduše dostane? Ta která bude vyhovovat vám, když jedete s rodinou, kamarády, nebo na romantiky s druhou půlkou? Vybrali jsme pro vás 10 TOP míst na dovolenou u moře, kde se vám rozhodně bude líbit!

1.   Sardinie

Druhý největší italský ostrov vás uchvátí nejen svými krásnými plážemi, ale i tyrkysovým mořem. Pokud jste milovníci jak pláží, ale i hor, Sardinie je pro vás jako dělaná! Užijete si tu sluníčko, povalování na pláži, koupání v moři, ale i chození v horách a jeskyně. Jak bude vypadat váš harmonogram záleží na tom, čemu dáte přednost.

  1. Dubaj

Zbožňujete ruch velkoměsta? Baví vás, jak kolem vás proudí život, můžete si zajít na drink, pobavit se, jít do hotelu a ráno se vyvalit na pláž? Hola hola, Dubaj volá! Ano, je to Dubaj, která vám poskytne pláže, slunce, zábavu. Až budete v Dubaji, neopomeňte návštěvu mrakodrapu (třeba Burj Khalifa – nejvyšší budova světa) a západ slunce. To je ovšem velká romantika! Vezměte s sebou přítele/kyni, nabitý foťák a dobrou náladu. Vaše vysněná dovolená v Dubaji může začít.

  1. Řecko – Santorini

Bílé domy s modrými střechami, moře, nepřekonatelné západy slunce a výhledy. Dovolená u moře v Santorini je prostě sen. Na své si přijdou zamilované páry, nebo manželé, skupinky přátel, i milovníci vína, oliv a turistiky. Vychutnejte si řeckou atmosféru, jak se patří a vyražte do Santorini!

  1. Jižní Anglie

Neholdujete úplně parným dnům a nejraději byste emigrovali na Antarktidu? Užijte si dovolenou na jihu Anglie. Připravte se na nevyzpytatelné počasí, takže půlka dne slunečno a další půlka déšť. Taky se připravte na krásné, studené moře, spousty racků, výšlapů na útesy. Jižní Anglie má rozhodně co nabídnout. Je úplným opakem od jejích špinavých měst. Nádherná příroda, malebné vesničky, usměvaví lidé. Zapomeňte na Londýn, užijte si krásnu jihu!

  1. Chorvatsko

Dovolená v Chorvatsku vyvolává u nás hodně emocí. Nepředstavujte si smažené řízky, vaření na pokoji, ani davy Čechů na jedné oblázkové pláži. Chorvatsko je nádherné a byla by škoda si to o něm nemyslet! Zavítejte na místa, která jsou méně známá, ale přesto krásná. A pocítíte ten rozdíl.

  1. Španělsko

Výhledy na moře, hotelový bazén, drinky, opalování a hodně hezcí Španělé. Ať už vaše dovolená bude s partou kamarádek, nebo vezmete rodinu, užijete si to! Jeďte na Mallorcu, kde je k vidění kromě moře a pláží i nějaké ty památky. Pokud se tam chcete dostat co nejlevněji, kupte si zájezd přes Invia last minute.

  1. Kapverdské ostrovy

Potřebujete si odpočinout? Máte náročnou práci a chcete si užít zasloužený relax? Kapverdy na vás čekají! Čisté moře, příjemně chladivější, vítr, sluníčko, nekonečné pláže a klid. Pokud nemáte čas na zařizování dovolené, jeďte s cestovkou a nechte o sebe hýčkat. Zasloužíte si to! Dovolená 2018 nechť započne!

  1. Bali

Hinduistické chrámy, rýžová pole, milí lidé, tropické pralesy, památky i pláže. Jeďte za exotikou na Bali. Půjčte si skútr a jezděte na výlety, relaxujte na pláži přímo u hotelu, zajděte si na masáž, odpočiňte si. Jediná věc, co na Bali nedělejte, nejezděte na slonovi. Cítíte tu vůni? To je prales!

  1. Egypt

Nevíte kam na dovolenou s dětmi? Teď už víte. U některých cestovních kanceláří má ve vybraných termínech vaše dítě nebo děti, v doprovodu dvou dospělých osob, nárok na pobyt zdarma. Hradíte tedy pouze letenku. V Egyptě najdete památky, teplo, vodu, luxus, odpočinek, prostě vše, na co si jen vzpomenete.

  1. Jižní Francie

Jih Francie je obklopen památkami, dobrým jídlem, vínem, kultury, levandule, i mořem. Ať už jedete na dovolenou u moře s kýmkoliv, pro všechny skupiny má francouzský jih aktivity. Města jako Marseilles, Cannes, Provence, Aix-en-Provence vás doslova uchvátí.

Jak na koupi dovolené přes internet ušetřit?

Dovolené umí být pěkně drahé, ale bez nich si to nedovedeme představit. Nemusíme ale dlouho smutnit, Tipli nám běží na pomoc! A kdo je Tipli.cz? Je to nákupní portál, který za každý nákup vrací část peněz zpět na účet. Každý nákup online je díky cashbacku levnější! Takže až si budete kupovat ubytování přes Booking.com, dostanete kus částky z nákupu zpět. Nejen na Bookingu dostanete peníze zpět. Tipli má přes 450 partnerských eshopů na kterých můžete nakupovat (Mall.cz, Kiwi.com, HyperSlevy, Tchibo, AliExpress, Euronics a mnoho dalších).

Přidej se k Tipli a ušetři při cestování i ty!