Chcete být se svými úsporami nezávislí na bankovních institucích, konkrétních měnách nebo ekonomických krizích? Pak je řešení jasné, nakupte investiční zlato!

Investiční zlato bylo vždy oblíbenou komoditou. Zkušení investoři v něm dříve drželi kolem 10 % majetku, což se letos změnilo. Zejména ti konzervativní do něj neváhají dát až 90 % svých úspor. Moc dobře totiž vědí, že je v současnosti nejspolehlivější cestou, jak ochránit své peníze před riziky dnešní doby.

Se zlatem budete doopravdy nezávislí

Na úrocích spořicích účtů a termínovaných vkladů se projevuje ekonomická situace. Nemovitosti také nejsou vhodným zhodnocením, pronajmout byt může být dnes poměrně problematické. Akcie padají v každé těžké době. Jediné, co si hodnotu drží, je zlato. Během krizových situací (války, ekonomické krize, pandemie) o něj vždy stoupá zájem, protože právě ono si hodnotu drží, i když jiné investiční příležitosti selhávají.

Kromě toho:

  • Jeho hodnota stabilně roste, protože celosvětové zásoby se ztenčují.
  • Nakoupíte a prodáte ho kdekoliv po světě.
  • Pokud oslabí koruna, můžete ho prodat třeba za hranicemi.
  • Neohrozí vás pád žádné banky ani finanční instituce.
  • Zlato nezničí povodeň ani požár.

Kde nakoupit investiční zlaté slitky a mince?

Kdekoliv po světě. V Česku jsou aktuálně prodejny investičních kovů zavřené, ovšem dá se využít e-shop. Spolehlivý online obchod provozuje také společnost Zlaté mince, která na českém trhu funguje již 17 let.

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ popisuje Pavel Trtík, ředitel společnosti. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky.“

Na Zlate-mince.cz zakoupíte zlaté slitky i mince, všechny jsou vhodné pro investování. To je důležité, protože lidé si často nakoupí české pamětní mince a myslí si, jak výhodně své peníze uložili. Neuložili, protože cena pamětních mincí bývá navýšena o sběratelskou hodnotu, jako zlato samy o sobě takovou cenu nemají. Žádná česká mincovna investiční slitky ani mince nevyrábí, proto se orientujte výhradně na zahraniční produkci. Jestliže se vám nechce pátrat, jaké zlato je pro investiční účely vhodné, nakupte jednoduše na Zlate-mince.cz. Tam už to vyřešili za vás.