Sezóna dovolených je už za rohem a společně s tím přichází na řadu zařizování tolik zaslouženého relaxu. Je jasné, že v současné době zdražování na všech frontách se bude pozornost lidí ubírat především na krásy naší malé země. Na jaká místa byste se měli zaměřit?

Spousta krásných lokalit

Česká republika je sice malá, nýbrž velmi malebná země s množstvím nádherných přírodních úkazů. To samé se dá říct i o historických městech, zámcích, kulturních památkách a spoustě dalších míst vhodných k navštívení.

Dobrým nápadem je například ubytování Liberec. Severočeské město je známé svou polohou v blízkosti Jizerských hor, které jsou jako stvořené pro všechny milovníky výletů, cyklistiky a dalších venkovních aktivit. I samotné město má ovšem co nabídnout, přičemž se chlubí například Aquaparkem Babylon, IQ parkem a dalšími zážitky.

Další možností je ubytování Třeboň, což je malé poklidné městečko na jižní Moravě. Zmíněná volba vás potěší lázněmi, vinicemi a nenáročnými procházkami po okolí. Na své si přijdou i obdivovatelé architektury, protože je celá oblast přímo nabitá zámky.

Určitě nesmíme zapomenout ani na oblíbené ubytování Jeseníky chlubící se blízkostí k chráněné krajinné oblasti. Nejspíše každý z vás tuší, že to je zárukou nezapomenutelných toulek po divokých lesích a naprostého klidu.

Kde si zarezervovat pobyt?

Není nic snadnějšího než zasednout k internetu a zařídit celý proces plně online. Poslouží vám k tomu známý pomocník Hauzi, jenž na svých stránkách poskytuje ohromné množství nejrůznějších druhů pobytů po celém území naší země. Stačí si otevřít jeho nabídku a vybrat si to nejlepší řešení přesně pro vás. Neotálejte však, protože léto už je za rohem. Chcete-li levnou, ale pěknou dovolenou, určitě vsaďte na krásy naší útulné republiky.