Proč většina lidí jezdí do Španělska? Buď je to odpočinek, nebo poznání zajímavých památek. Podobné je to i v případě Anglie. Ne vždy musí být cíl cesty stejný. Jsou i zájezdy, které můžeme označit jako sportovní. I ty nám umožní poznat tyto země. A to ze zcela jiného pohledu. Naším prvním zajímavým tipem je zájezd na španělský Real Madrid. Jenom málokdo by neznal tento výjimečný velkoklub, který stojí za to vidět. A to nejenom pro krásu předváděného fotbalu, ale i pro velikost stadionu, kterým je Santiago Bernabeu. Ten pojme více než 85 000 diváků. Dokonalá sportovní atmosféra je zkrátka zaručena.

Za fotbalem i do Anglie

Nemusí to být nutně jenom Španělsko, které je se světovým fotbalem pravidelně spojováno. Stejně tak to může být třeba také Anglie. Zde nadchnou fotbalové zápasy Chelsea. I tento velkoklub se může pyšnit kvalitou svého fotbalu, stejně jako kvalitou svého stadionu Stamford Bridge. I když jeho kapacita je oproti tomu španělskému o polovinu menší, dokonalá atmosféra vás nezklame. Zvláště, pokud se vydáte na utkání s některým z prestižních soupeřů, kam se může řadit:

  • Manchester City
  • West Ham United
  • Tottenham

Jako správný fanoušek

Zaujali jsme vás? Pokud ano, není dnes nic jednoduššího, než si takový zájezd objednat doslova na klíč. Tedy od dopravy, až po zajištěnou vstupenku a ubytování. Co si zajistíte sami, to jsou různé vlajky, nebo oblečení v klubových barvách. My doporučujeme trička s potiskem, které mohou dát jasně najevo, komu fandíte. Můžete si být jisti, že tento zážitek bude zcela určitě patřit mezi ty, které ze své hlavy jenom velmi těžko vytěsníte. Můžeme ho totiž označit za naprosto unikátní. A to i v případě, kdy fotbalu nijak zvlášť nefandíte. Atmosféra na daných stadionech vás zkrátka vtáhne do dění. Přesvědčte se sami a vyrazte třeba už na první dubnové zápasy.