Naše hlavní město přináší výborné podmínky pro každodenní život a líbit se tu bude jistě i vášnivým cestovatelům. Objevovat pražské památky je záležitost alespoň na týden, ať už jste se zhlédli v gotice nebo baroku. Tohle město má zkrátka pro každého něco, milovníci historie, umění nebo moderních nákupních center se tu budou cítit doslova jako doma. Teď už jen, kde najít ideální dočasné ubytování? Možná pro vás máme zajímavý tip…

Ekonomické, ale také velmi útulné

Ne každý chce nebo může dát tisíc korun za osobu a noc, a to i když jde o Prahu. Naštěstí existují různé možnosti a levné ubytování v Praze je samozřejmost, nejen pro studenty nebo třeba mladé rodiny a seniory, kteří sem rádi jezdí na víkendové rekreace.

Peněženka se usměje, a přesto budete v útulném prostředí, takže jistě není, co dlouho řešit. Naopak, budete bydlet v zelené části našeho hlavního města, přesto však s výbornou dostupností MHD. Je to možnost i pro větší partu přátel, která se rozhodla oslavit rozlučku se svobodou jednoho ze svých členů nebo se podívat společně v pražských restauracích na špičkový hokej či tenis.

Užijte si pěkných pár dní na Praze 10

Vyvážený mix ceny a kvality? To by mohl být třeba hostel Praha, který má nedaleko stanici metra Skalka. Díky tomu se dostanete během krátké chvíle kamkoliv po Praze, cestování je právě díky dostupnosti metra značně usnadněno.

Internetová kavárna, úschova cenností zdarma i možnost občerstvení díky nápojovým automatům. Každodenní úklid pokojů a bezplatné parkování, v neposlední řadě také noční ostraha objektu, díky které je zaručena maximální bezpečnost. Výletům, při kterých budete poznávat krásy Prahy a její památky, už pak určitě nic nebrání. A vlastně, proč tu nejsou klasické hradby, jako třeba v jiných evropských metropolích?