Opustila vás, zůstal jste sám, jako kůl v plotě a léto klepe na dveře? A to jste si plánovali, že letos spolu vyrazíte na dovolenou v Chorvatsku. Nebojte se. Do léta ještě něco málo zbývá a zatím se můžete nejen oklepat z rozchodu (pro jedno kvítí slunce nesvítí), ale i stihnout domluvit s kamarády, kteří jsou na tom podobně, že vyrazíte na pánskou jízdu společně.

V Chorvatsku na vás čeká narvaná pláž krásných žen, spousta zábavy, noční život, adrenalinové sporty, rybaření, výlety na lodi, turistika, posezení se sklenkou dobrého drinku u bazénu a jiné vymoženosti. Doufám, že už teď se cítíte mnohem lépe. Zavětřete – už cítíte ten svěží mořský závan, slyšíte znít smích holek a šplouchání vody? Pak zbývá jen jediné.

Domluvte si dobrou partu

K tomu, aby byla pánská jízda v Chorvatsku opravdu vyvedená, je nezbytné sehnat dobrý tým. Domluvte se s kamarády, kolegy z práce, sousedy. Pokud některé neznáte úplně dobře, máte příležitost poznat je více. A jestli máte obavu, že takovou partičku dohromady nedáte, zkuste to na sociálních sítích.

Sociální sítě

Vyrazíte sice s úplně neznámými lidmi, ale domů už pojedete jako přátelé a domlouvat si budete určitě i další akce. Je to skvělá příležitost jak poznat nové lidi a vnést do svého života opět radost a optimismus. Navíc i zjistíte, že mnoho lidí takto jezdí už delší dobu, proto znají ty nejvychytanější místečka a last minute Chorvatsko mají v malíčku, tudíž taková dovolená nevyjde ani draho.

Vyměňte trápení za dobrodružství

Určitě nechceme vaše pocity zlehčovat a víme, že každý rozchod nějakou dobu bolí. Ale vyrazíte-li na pánskou jízdu do Chorvatska, uděláte pro sebe to nejlepší. Přijdete na jiné myšlenky a vnesete do svého života opět trochu nového koření.