„Milovala jsem ho víc než samu sebe. Byla jsem k němu přitahována jakoby byl nejsilnější magnet na Zemi. Byla jsem přesvědčená o tom, že je to prostě láska mého života. Vůbec nerozumím tomu, co se vlastně stalo. Vůbec nechápu to, že byl schopný mě podvést. Jak nám bylo spolu skvěle. Já ani nevím, jestli se víc zlobím, nebo jsem zklamaná a zraněná“ Začíná svůj příběh vyprávět Monika. Byli spolu se svým přítelem spolu 8 let.  Před krátkou dobou se zasnoubili a začali plánovaní svatby.

„Byla jsem ta nejšťastnější žena pod sluncem, když mě požádal o ruku. Věděla jsem, že je to on, ten pravý, s kterým chci prožít celý svůj život. Bylo nádherní, jak mně požádal o ruku. Krásní překvapení. Romantika jen pro nás dva. Vzal mě na naše oblíbené tajné místo v lese. Leželi jsme vedle sebe a užívali si svou blízkost, když v tom mi  řekl jestli bychom si neměla chuť zahrát takovou hru. S nadšením souhlasila. Byla to prostě klasická “šipkovaná“.  Na každém „stanovišti“ jsem dostala nějaký úkol nebo otázku a pak indicie kam jít dál. Na posledním stanovišti jsem našla škatulku s papírkem „Budeš má Žena“? Vrhla jsem se mu do náruče a rozbrečela se. Na slovo jsem se nezmohla. Jakub však věděl, že to znamená ano“ vzpomíná Monika na to nejkrásnější období v jejím životě.

„Po zasnoubení bylo všechno krásné, byli jsme jak čerstvě zamilovaní. A pak se to stalo. Jakub je freelancer a pracuje z domu, já běžně pracuji každý den do 16.tý. Ten osudný den mi přišlo v práci špatně a odešla jsem domů už kolem 12.tý. Když jsem přišla domů, slyšela jsem z ložnice nějaký vzdychy. Šla jsem pomalu dál jak zhypnotizovaná a  když jsem uviděla jak to Jakub dělá v naší posteli s nějakou cizí ženskou, nemohla jsem uvěřit vlastním očím…“

Monice je špatně, brečí. Není schopna nám svůj příběh dovyprávět dokonce. Je nám však jasný, že tahle pohádka neměla dobrý konec.