Již mnohokrát bylo dokázáno, že uspořádání teambuildingu vede ke zlepšení pracovního procesu v celé firmě. Posílí se komunikace, zaměstnanci se lépe poznají i v osobní rovině, což jim pomůže i při řešení pracovních záležitostí. Pokud chcete, aby vaši zaměstnanci pracovali skutečně jako jeden tým, je neformální teambuilding ideální cestou, jak stmelit kolektiv a tím vašeho cíle dosáhnout. Zároveň teambuilding představuje příležitost k tomu, jak nenásilnou formou zaměstnance něco nového naučit.

Komfortní hotel uprostřed brdských lesů

Velmi důležité je pro teambuilding prostředí. Pokud se firemní akce s ubytováním konají někde, kde se zaměstnancům líbí, je to polovina úspěchu. Hotelový resort Equitana se řadí mezi ta místa, která lze označit za ideální. A to svým umístěním i nabídkou služeb.

Nachází se zhruba hodinu cesty jižně od Prahy, opustíte tak stereotyp velkého města a vydáte se do klidného prostředí středočeského venkova. Hotel Equitana se totiž nachází nedaleko Brd, je tak obklopený krásnou přírodou.

Relaxační i pracovní teambuilding

Hotel Equitana je perfektním místem na ubytování pro teambuilding. V jednu chvíli je schopen pojmout až 170 osob a ubytovat je v pokojích tří a čtyřhvězdičkového standardu. To je maximální možné pohodlí. Kromě teambuilding ubytování nabízí resort několik různě velkých konferenčních místností pro chvíle, kdy nebudete toužit pouze po rekreačních aktivitách, ale kdy rádi na teambuildingu i něco odpracujete.

Po případné práci se můžete vrhnout na některou z odpočinkových aktivit. Hotel disponuje vlastním wellness centrem s bazénem, saunami, masážemi a dalšími procedurami. Navštívit můžete i koňskou jízdárnu, minigolf nebo multifunkční sportovní hřiště s umělou trávou. Hotel vám také pomůže s naplánováním výletů do okolí, lze si zajít na paintball, uspořádat orientační závod nebo zajistit hudební produkci.

Ve vymýšlení teambuildingových aktivit můžete být jakkoliv kreativní, na www.equitana.cz se přesvědčte, že zařídit lze jakýkoliv program. A to jak vícedenní, tak i jednodenní. Ve druhém případě Equitana pojme až 500 osob.