Nestihli jste letos pro nedostatek času žádnou pořádnou letní dovolenou? Myslíte si, že na cestování je kvůli konci letní sezóny pozdě? Pak jste na omylu, protože tomu tak rozhodně není. Egypt je jasným důkazem toho, že o silné sluneční paprsky a prohřáté moře jistě nebudete mít nouzi.

S příchodem podzimu můžete směle vyrazit to této africké země, která je rájem turistů a přináší překrásné počasí ještě několik nadcházejících týdnů.

Dovolená v Egyptě

Pokud máte v plánu vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky na letošní proběhlé léto, vydejte se například do města Hurghada. Spousta krásných hotelů nabízejících hostům nejenom bezpečné zázemí pro trávení volných chvil, ale i patřičný nadstandard.

  • Kompletní hotelový servis
  • All-inclusive stravování
  • Zábavné programy v areálu
  • Možnosti využití fakultativních výletů

Ať už jsou vaše zájmy jakéhokoliv charakteru, každý si přijde na to své. To platí také při návštěvě dalšího populárního místa, jímž je Marsa Alam. Je jedno, jestli je vám bližší relaxace u hotelového bazénu, na pláži nebo dáváte přednost poznávání širého okolí a egyptské kultury. Každý si v tomto směru přijde na to své.

Využijte last minut zájezdů

A víte, co je na všem to nejlepší? Dovolená v Egyptě dokonce nemusí být spjata s žádnými velkými finančními náklady. Stačí, když si objednáte některý z last minute zájezdů a na překrásnou dovolenou na konci léta můžete letět v podstatě za polovic. A to je nabídka, jíž lze jenom stěží říci ne.

Prodlužte si léto tím nejoriginálnějším a nejefektivnějším způsobem. Naplánujte si dovolenou v Egyptě, na kterou rozhodně nezapomenete. Načerpejte před podzimem potažmo zimou dostatek fyzických sil a nechte své tělo prohřát hřejivými slunečními paprsky. Je nejvyšší čas, zarezervovat si vysněný zájezd pro celou rodinu.