Návštěva Spojených arabských emirátů (SAE) vám může otevřít nečekané obzory. A to obzvláště v případě, kdy objevíte skutečně dobrého průvodce po Spojených arabských emirátech. Díky zásobám ropy patří k nejbohatším a logicky také nejmodernějším státům na světě. SAE vám umožní poznat nejen nefalšované orientální kouzlo a krásu, kterou má většina arabských zemí, zároveň budete moci obdivovat jedny z nejmodernějších a nejluxusnějších staveb a hotelů, které vůbec existují. Během návštěvy SAE získáte nespočet nových zážitků a pravděpodobně taky úplně jiný pohled na tento svět, než jste možná až doposud měli. Až budete procházet místními luxusními nákupními centry, budete se cítit, jako na jiné planete. Jsou totiž nejen plné luxusních obchodů, ale nejrůznějších unikátních atrakcí, které vás uchvátí. Vše je zde postaveno a prezentováno tak, aby to vypadalo doslova monumentálně a dělalo maximální možný dojem. Pokochat se můžete i tradičními stavbami, obdivovat jedinečnou krásu mešit, vychutnat si místní kuchyni a její typické speciality. Možnosti, které se vám zde naskytnou doslova na každém roku, je třeba dokázat co nejlépe využít.

Využijte všech dostupných informací

Pokud chcete, aby vaše návštěva stála a za to a toužíte po tom načerpat dopředu mnoho užitečných informací, které na samotném místě určitě oceníte, využijte našeho průvodce po Spojených arabských emirátech. Ten vás krok za krokem seznámí nejen s místy, atrakcemi a zážitky, které byste neměli vynechat, ale přináší i řadu aktuálních a hlavně praktických informací. Obzvláště pokud se chystáte do SAE poprvé, zjistěte si, jaké doklady jsou ke vstupu do země potřeba, čím platit v Dubai, kolik co stojí, zda pro vás bude výhodné vybírat ze zdejších bankomatů, cenné jsou i informace týkající se místních zvyků nebo vaší bezpečnosti. Víte například kdy je Ramadán v roce 2018? Zcela určitě oceníte reálné zkušenosti, které vám přiblíží a popíší cestování místní hromadnou dopravou, dozvíte se, co můžete čekat od jízdy taxíkem.

S dobrým průvodem si ušetříte mnoho času, který byste jinak promarnili sháněním informací až na místě. A věřte, že právě zde bude čas utíkat tak rychle, že každá minuta, kterou získáte navíc, se počítá.