Ceny z průvodců se od těch skutečných mohou lišit i o více jak 30 %, na cestách se tak snadno můžete dostat do situace, kdy Vám před skončením pobytu nečekaně dojdou peníze. Jak tuto situaci řešit? Pomůže například společnost Kouzelná půjčka.

Ta nabízí novým klientům částku až 10 000 Kč (jako jedna z mála), což už je částka, která Vám velmi pravděpodobně umožní přežít bez stresu zbytek dovolené. O tuto rychlou půjčku můžete požádat online (celý proces je online, nemusíte nikam docházet, volat apod.) a zabere Vám cca 5 minut. Vše, co potřebujete k úspěšnému vyplnění žádosti o půjčku je připojení k internetu a Vaše doklady totožnosti.

Výhodou rychlé půjčky od společnosti Kouzelná půjčka je, že peníze na svém účtu můžete mít již v den podání své žádosti. Společnost Kouzelná půjčka Vás o schválení bude obratem informovat SMS zprávou, po jejímž potvrzení jsou peníze odesílány na Váš bankovní účet.

Společnost Kouzelná půjčka má své bankovní účty u celkem 10 finančních institucí (viz. zde), je tedy velká pravděpodobnost, že peníze na svém účtu budete mít obratem.

Prověřená půjčka, které se nemusíte bát

Společnost Kouzelná půjčka půjčuje všechny své půjčky dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám, jako klientovi, poskytuje vysokou míru ochrany. Nečekají na Vás žádné skryté poplatky, ručení směnkou, rozhodčí doložky apod. To je pak také důvod, proč se společnost Kouzelná půjčka umístila na  2.-.3. místě nezávislého testu serveru www.bankovni-poplatky.com,

 Nemusíte se tedy bát, že by někdo chtěl využít Vaší finanční tísně a nabídl Vám půjčku, která je pro Vás velmi nevýhodná.

Jakmile se tedy v zahraničí ocitnete nečekaně bez finančních prostředků, obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka na webu www.kouzelnapujcka.cz.