Současné roční období je ideální pro to, abyste navštívili lázně. Počasí už není zrovna vycházkové, proto se můžete zachumlat do deky v hotelu, užívat si hřejivých masáží a jiných procedur, které pozvednou mysl a zregenerují tělo. Je jedno, jestli si naordinujte prodloužený víkend nebo jen týden. Kam vyrazit?

Lázně – víkendové i týdenní pobyty

Kam byste rádi vyrazili? Jestli toužíte po menším městečku, ovšem s maximálně luxusní péčí, zvolte Lázně Bělohrad. Místo s mnohaletou tradicí, zde se věnují péči zejména po operacích pohybového aparátu. To jsou původní lázně, vedle nich najdete poměrně nový, dnes už proslulý luxusní wellness resort. Zde mají služby i gastronomii na nejvyšší úrovni. Okolí těchto lázní je doslova pohádkové, však je nedaleko město pohádky, Jičín. Ani ne hodinku cesty to máte do zoo ve Dvoře Králové. Krajina je dokonale malebná, typické východočeské roubenky potkáte na každém kroku. Podkrkonošské prostředí vám vdechne nový elán. Další lázně jsou asi půlhodinky odsud. Lázně Poděbrady se zase zaměřují na hubnoucí programy pro různě fyzicky a kondičně disponované lidi, a to jak dospělé, tak i děti.

Podzimní pobyty – české lázně

Do lázní nemusí jezdit pouze ti, kteří se s něčím léčí. Lázeňské pobyty ve formě wellness si rádi dopřejí ti, kteří touží po relaxu a uvolnění od stresu v práci. Je to i změna, kdy s partnerem zmizíte z denní rutiny, takže se osvěží i vztah. Oblíbené jsou výlety kamarádek, které udělají něco pro svoji krásu. Takovou péči nabízí právě lázně. Spousta procedur pomůže s lehčím problémem. A i když nejste po operaci, můžete si dopřát preventivní regeneraci, aby k zákroku ani nedošlo. Podzimní pobyty v lázních vás znovu postaví na nohy. Jestli si chcete vybrat z větší nabídky, podívejte se na stránky Spa.cz, kde máte svět lázní jako na dlani.