Ne každému vyhovuje zimní dovolená. Nelyžujete? Horské túry vás nebaví? To vůbec nevadí, dovolenou v zimních měsících si můžete dopřát i tak. Na pobytu v Bešeňové, v termálním srdci Liptova, budete v teple a ještě zregenerujete organismus.

Turistická destinace s vysokým hodnocením turistů

Obec Bešeňová leží na severu Slovenska v dech beroucím regionu Liptova. Díky termálním pramenům, které se v obci nachází, se zde oblíbenosti těší stejnojmenný vodní areál Gino Paradise  Bešeňová. Ovšem váš výlet nemusí končit návštěvou vodního areálu. Celý Liptov stojí za prozkoumání, je totiž oblíbenou slovenskou turistickou destinací v každém ročním období. Příroda regionu Liptova je velice rozmanitá – jeho sloučení luk a vysokých štítů zde vytvořilo předpoklad pro největší adrenalinové přírodní hřiště na Slovensku. To ocení především milovníci adrenalinových sportů, jelikož vybírat mohou z paraglidingu, bike parku, raftingu nebo horských koloběžek a v zimě si zde skvěle zalyžují či zajezdí na prkně. Milovníci přírody by naopak měli zavítat do Demänovských jeskyň – největšího jeskynního systému ve střední Evropě.

Výhled na Tatry přímo z bazénu

Vaše tělo určitě ocení víkendový relax na termálním koupališti Gino Paradise Bešeňová. Jeho prameny mají skoro až léčivé účinky a pomáhají vašemu tělu hlavně s urologickými a ženskými problémy. Pokud by vás lenošení ve vířivkách nebo vnitřních bazénech nudilo, stačí vyrazit do adrenalinové zóny. Ovšem nic se nevyrovná relaxaci ve venkovních bazénech, ze kterých se můžete kochat výhledem na Tatry.

Ubytování v oblasti Bešeňová

Víkend strávený na termálním koupališti je přímo stvořený pro ty, kteří v zimě odpočívají raději pasivně než aktivně. Najít si zde ubytování je snadné, pomoct vám může například DCK Rekrea, která se zabývá ubytováním na Slovensku a v Maďarsku a na vhodné noclehy v oblasti Bešeňová se specializuje. Pokud by vám nevyhovovaly apartmány u Liptovské Mary, nabízí se oblíbený Hotel Bešeňová, nebo Hotel Galeria Thermal Bešeňová.